SG-615-2.4576MC2
OSCILLATOR 2.4576MHZ SMD
product image
SG-615-2.4576MC2 Picture
SeekIC No. : 004489164 Detail
SG-615-2.4576MC2: OSCILLATOR 2.4576MHZ SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SG-615-2.4576MC2
Mfg:
Epson Toyocom Corporation
Parameters:
Technical/Catalog InformationSG-615-2.4576MC2
VendorEpson Toyocom Corporation
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency2.4576MHz
Package / CaseSMD 14mm x 9.8mm
PackagingTape & Reel (TR)
Supply Voltage5V
TypeStandard
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Frequency Stability±100ppm