SG-615-4.9152MC2
OSCILLATOR 4.9152MHZ SMD
product image
SG-615-4.9152MC2 Picture
SeekIC No. : 004489166 Detail
SG-615-4.9152MC2: OSCILLATOR 4.9152MHZ SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
SG-615-4.9152MC2
Mfg:
Epson Toyocom Corporation (VA)
Parameters:
Technical/Catalog InformationSG-615-4.9152MC2
VendorEpson Toyocom Corporation (VA)
CategoryCrystals and Oscillators
Frequency4.9152MHz
Package / CaseSMD 14mm x 9.8mm
PackagingCut Tape (CT)
Supply Voltage5V
TypeStandard
Operating Temperature-20°C ~ 70°C
Frequency Stability±100ppm