T73S5D15-12
General Purpose / Industrial Relays SPDT 12VDC
product image
T73S5D15-12 Picture
SeekIC No. : 002565514 Detail
T73S5D15-12: General Purpose / Industrial Relays SPDT 12VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
T73S5D15-12
Mfg:
TE Connectivity / P&B
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 1 Form C (SPDT-BM) Coil Voltage : 12 V
Coil Resistance : 320 Ohms Mounting Style : SMD/SMT
Mounting Style : SMD/SMT
Contact Form : 1 Form C (SPDT-BM)
Coil Voltage : 12 V
Coil Resistance : 320 Ohms