T73S5D15-24
General Purpose / Industrial Relays SPDT 24VDC
product image
T73S5D15-24 Picture
SeekIC No. : 002564679 Detail
T73S5D15-24: General Purpose / Industrial Relays SPDT 24VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
T73S5D15-24
Mfg:
TE Connectivity / P&B
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Contact Form : 1 Form C (SPDT-BM) Coil Voltage : 24 V
Coil Resistance : 1150 Ohms Mounting Style : SMD/SMT
Mounting Style : SMD/SMT
Contact Form : 1 Form C (SPDT-BM)
Coil Voltage : 24 V
Coil Resistance : 1150 Ohms