TAJD227K010RNJV
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 220uF 10%
product image
TAJD227K010RNJV Picture
SeekIC No. : 001088301 Detail
TAJD227K010RNJV: Tantalum Capacitors - Solid SMD 10volts 220uF 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
TAJD227K010RNJV
  • 0~1
  • 1~50
Quick Details
Capacitance : 220 uF Voltage Rating : 10 Volts
ESR : 0.5 Ohms Tolerance : 10 %
Case Code - in : 2917 Case Code - mm : 7343
Height : 3.1 mm Mfr Case Code : D Case
Description
Voltage Rating : 10 Volts
Tolerance : 10 %
Case Code - mm : 7343
Height : 3.1 mm
Mfr Case Code : D Case
ESR : 0.5 Ohms
Capacitance : 220 uF