UUJ1A222MNL6ZD
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 2200uF 105c 12.5X21
product image
UUJ1A222MNL6ZD Picture
SeekIC No. : 00756311 Detail
UUJ1A222MNL6ZD: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 2200uF 105c 12.5X21
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
UUJ1A222MNL6ZD
Quick Details
Capacitance : 2200 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts Operating Temperature Range : - 55 C to + 105 C
Dimensions : 12.5 mm Dia. x 21 mm L Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Capacitance : 2200 uF
Tolerance : 20 %
Dimensions : 12.5 mm Dia. x 21 mm L