UUJ1A222MNLAZH
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 2200uF 105c 12.5X13.5
product image
UUJ1A222MNLAZH Picture
SeekIC No. : 00755241 Detail
UUJ1A222MNLAZH: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10volts 2200uF 105c 12.5X13.5
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
UUJ1A222MNLAZH
Quick Details
Capacitance : 2200 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts Dimensions : 12.5 mm Dia. x 13.5 mm L
ESR :
Operating Temperature Range :
Capacitance : 2200 uF
Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts
Dimensions : 12.5 mm Dia. x 13.5 mm L