V351HF34
Varistors HIGH ENERGY
product image
V351HF34 Picture
SeekIC No. : 00704385 Detail
V351HF34: Varistors HIGH ENERGY
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V351HF34
  • Qty
  • 0~76
Quick Details
Product : MOV Voltage Rating DC : 460 V
Voltage Rating AC : 350 V Clamping Voltage : 894 V
Diameter : 34 mm Peak Surge Current : 40 KA
Capacitance : 3600 pF Operating Temperature Range : - 55 C to + 85 C
Mounting : Radial Packaging : Bulk
Product : MOV
Mounting : Radial
Diameter : 34 mm
Capacitance : 3600 pF
Voltage Rating AC : 350 V
Voltage Rating DC : 460 V
Clamping Voltage : 894 V