VEC100M1ATR-0405
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10 Volts 10uF 20% 4x5.3
product image
VEC100M1ATR-0405 Picture
SeekIC No. : 00756657 Detail
VEC100M1ATR-0405: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 10 Volts 10uF 20% 4x5.3
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VEC100M1ATR-0405
Mfg:
Lelon
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 10 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 10 Volts Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Dimensions : 4 mm Dia. x 5.3 mm L x 4.3 mm H Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Tolerance : 20 %
Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Voltage Rating : 10 Volts
Capacitance : 10 uF
Dimensions : 4 mm Dia. x 5.3 mm L x 4.3 mm H