VLS4012ET-150M
Power Inductors 15uH
product image
VLS4012ET-150M Picture
SeekIC No. : 001185476 Detail
VLS4012ET-150M: Power Inductors 15uH
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VLS4012ET-150M
Quick Details
Inductance : 15 uH Tolerance : 20 %
Maximum DC Current : 0.78 Amp Maximum DC Resistance : 0.372 Ohms
Dimensions : 4 mm W x 4 mm L x 1.2 mm H Shielding : Shielded
Termination Style : SMD/SMT Package / Case : 4012
Description
Operating Temperature Range :
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 20 %
Shielding : Shielded
Dimensions : 4 mm W x 4 mm L x 1.2 mm H
Package / Case : 4012
Inductance : 15 uH
Maximum DC Resistance : 0.372 Ohms