VLW101M1HTRG1313
Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50 Volts 100uF 20% 12.5X13.5
product image
VLW101M1HTRG1313 Picture
SeekIC No. : 00753173 Detail
VLW101M1HTRG1313: Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD 50 Volts 100uF 20% 12.5X13.5
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VLW101M1HTRG1313
Mfg:
Lelon
  • Qty
  • 0~1
Quick Details
Capacitance : 100 uF Tolerance : 20 %
Voltage Rating : 50 Volts Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Dimensions : 12.5 mm Dia. x 13.5 mm L Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Description
ESR :
Tolerance : 20 %
Product : Aluminum Electrolytic Capacitors
Voltage Rating : 50 Volts
Capacitance : 100 uF
Operating Temperature Range : - 40 C to + 125 C
Dimensions : 12.5 mm Dia. x 13.5 mm L