VSC.25-L100
Cable Mounting & Accessories Siding Clip, Vertical, .25" (6.4mm) Bun
product image
VSC.25-L100 Picture
SeekIC No. : 002482749 Detail
VSC.25-L100: Cable Mounting & Accessories Siding Clip, Vertical, .25" (6.4mm) Bun
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSC.25-L100
Mfg:
Panduit
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Type : Mounting Devices Material : Weather Resistant Polypropylene
Mounting Method : Clip-on Color : Black
Description
Size :
Color : Black
Type : Mounting Devices
Material : Weather Resistant Polypropylene
Mounting Method : Clip-on
Parameters:
Technical/Catalog InformationVSC.25-L100
VendorPanduit Corp
CategoryCable, Wire - Management
ColorWhite
TypeClip
Mounting TypeClip-On
Opening Size1.20" L x 0.70" W x 1.00" H (30.5mm x 17.8mm x 25.4mm)