VSP1000DSFT
IC BUFFER ADJ 210MHZ CCD LN 6SON
product image
VSP1000DSFT Picture
SeekIC No. : 003532035 Detail
VSP1000DSFT: IC BUFFER ADJ 210MHZ CCD LN 6SON
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VSP1000DSFT
Quick Details
Series: - Manufacturer: Texas Instruments
Amplifier Type: Buffer Type: -
Number of Circuits: 1 THD plus Noise : 0.001 %
Max Output Power x Channels @ Load: - Output Type: -
Slew Rate: - Voltage - Supply: -
Features: - Gain Bandwidth Product: -
-3db Bandwidth: 210MHz Current - Input Bias: -
Voltage - Input Offset: - Current - Supply: 2mA
Current - Output / Channel: - Voltage - Supply, Single/Dual (±): 10 V ~ 16 V
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C Mounting Type: Surface Mount
Package / Case: 6-XFDFN Supplier Device Package: 6-SON (1x1)
Description
Series: -
Manufacturer: Texas Instruments
Type: -
Max Output Power x Channels @ Load: -
Output Type: -
Voltage - Supply: -
Features: -
Current - Output / Channel: -
Mounting Type: Surface Mount
Voltage - Input Offset: -
Number of Circuits: 1
Gain Bandwidth Product: -
Current - Supply: 2mA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Current - Input Bias: -
Slew Rate: -
Amplifier Type: Buffer
-3db Bandwidth: 210MHz
Operating Temperature: 0°C ~ 85°C
Voltage - Supply, Single/Dual (±): 10 V ~ 16 V