VTB24FWC24
Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
product image
VTB24FWC24 Picture
SeekIC No. : 002754389 Detail
VTB24FWC24: Linear and Switching Power Supplies 24V IN 2 OUTPUT
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
VTB24FWC24
Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC Number of Outputs : 2
Output Voltage (Channel 1) : 24 VDC Mounting Style : Chassis
Dimensions : 160 mm L x 96 mm W
Description
Output Power Rating :
Output Current (Channel 1) :
Commercial/Medical : Commercial
Output Voltage (Channel 1) : 24 VDC
Number of Outputs : 2
Input Voltage : 19 VDC to 32 VDC