WT325BI0032.000000
SEMICONDUCTOR OTHER
product image
WT325BI0032.000000 Picture
SeekIC No. : 003418998 Detail
WT325BI0032.000000: SEMICONDUCTOR OTHER
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
WT325BI0032.000000
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: WT325 Manufacturer: Pericom
Type: TCXO Frequency: 32MHz
Function: Standby (Power Down) Output: Clipped Sine Wave
Voltage - Supply: 3V Frequency Stability: ±2ppm
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C Package / Case : TSLP
Current - Supply (Max): 2mA Ratings: -
Mounting Type: - Size / Dimension: -
Height: - Package / Case: -
Description
Ratings: -
Frequency: 32MHz
Type: TCXO
Output: Clipped Sine Wave
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 3V
Function: Standby (Power Down)
Current - Supply (Max): 2mA
Frequency Stability: ±2ppm