1.25M5X25M
Fuses Fuse,Miniature,5x25mm;1.25 A,250V,medium blow
product image
1.25M5X25M Picture
SeekIC No. : 00676811 Detail
1.25M5X25M: Fuses Fuse,Miniature,5x25mm;1.25 A,250V,medium blow
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
1.25M5X25M
Mfg:
Altech
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Voltage Rating : 250 Volts Fuse Size / Group : 5 mm x 25 mm
Termination Style : Cartridge Fuse Type : Medium Time Delay / Slow Blow
Body Material : Glass Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Description
Current Rating :
Dimensions :
Packaging :
Voltage Rating : 250 Volts
Product : Axial Lead and Cartridge Fuses
Termination Style : Cartridge
Body Material : Glass
Fuse Type : Medium Time Delay / Slow Blow
Fuse Size / Group : 5 mm x 25 mm