15KP36CA-TP
DIODE TVS 15KW 36V BI-DIR R-6
product image
15KP36CA-TP Picture
SeekIC No. : 003002137 Detail
15KP36CA-TP: DIODE TVS 15KW 36V BI-DIR R-6
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
15KP36CA-TP
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Series: - Manufacturer: Micro Commercial Co
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V Voltage - Breakdown: 40V
Power (Watts): 15000W Polarization: Bidirectional
Mounting Type: Through Hole Package / Case: R6, Axial
Supplier Device Package: R-6 Package / Case : SOD-123
Description
Series: -
Polarization: Bidirectional
Packaging: Cut Tape (CT)Alternate Packaging
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 36V
Voltage - Breakdown: 40V
Mounting Type: Through Hole
Power (Watts): 15000W