CCLD-033X-25-156.250
Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V
product image
CCLD-033X-25-156.250 Picture
SeekIC No. : 001153719 Detail
CCLD-033X-25-156.250: Standard Clock Oscillators 156.25MHz 3.3V
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
CCLD-033X-25-156.250
Quick Details
Product : XO Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 156.25 MHz Frequency Stability : 25 PPM
Supply Voltage : 3.3 Volts Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C Maximum Operating Temperature : + 85 C
Dimensions : 7.2 mm L Series : CCLD
Description
Load Capacitance :
Output Format :
Packaging :
Package / Case : 7 mm x 5 mm
Frequency : 156.25 MHz
Supply Voltage : 3.3 Volts
Termination Style : SMD/SMT
Minimum Operating Temperature : - 40 C
Maximum Operating Temperature : + 85 C
Frequency Stability : 25 PPM
Product : XO
Dimensions : 7.2 mm L