FBA04HA450KF-00
EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL FORMED 04 SZ 45OHMS
product image
FBA04HA450KF-00 Picture
SeekIC No. : 001110159 Detail
FBA04HA450KF-00: EMI Filter Beads, Chokes & Arrays FERRITE BD AXIAL FORMED 04 SZ 45OHMS
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
FBA04HA450KF-00
Quick Details
Impedance : 45 Ohms Maximum DC Current : 7 Amps
Termination Style : Through Hole
Impedance : 45 Ohms
Parameters:
Technical/Catalog InformationFBA04HA450KF-00
Filter TypeDifferential Mode - Single
Current Rating7A
Frequency50MHz
Impedance45 Ohm
Mounting TypeThrough Hole
PackagingBulk
DC Resistance (DCR)10.00 mOhm Max