HI1812N121R-10
FERRITE 3A 150 OHMS 1812 SMD
product image
HI1812N121R-10 Picture
SeekIC No. : 003447795 Detail
HI1812N121R-10: FERRITE 3A 150 OHMS 1812 SMD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
HI1812N121R-10
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Series: HI Logic Family : ALVTC
Manufacturer: Laird-Signal Integrity Products Impedance @ Frequency: 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating: 3A DC Resistance (DCR): 40 mOhm Max
Filter Type: Differential Mode - Single Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Mounting Type: Surface Mount Packaging: Cut Tape (CT)
Height (Max): 0.065" (1.65mm)
Mounting Type: Surface Mount
Impedance @ Frequency: 120 Ohm @ 100MHz
Current Rating: 3A
DC Resistance (DCR): 40 mOhm Max
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Manufacturer: Laird-Signal Integrity Products
Series: HI
Height (Max): 0.065" (1.65mm)