JM1AN-TMP-DC24V-F
General Purpose / Industrial Relays 1 Form A 20A 24VDC Slm typ TMP 24VDC
product image
JM1AN-TMP-DC24V-F Picture
SeekIC No. : 002547915 Detail
JM1AN-TMP-DC24V-F: General Purpose / Industrial Relays 1 Form A 20A 24VDC Slm typ TMP 24VDC
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
JM1AN-TMP-DC24V-F
Mfg:
Panasonic Electric Works
  • Qty
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Contact Form : 1 Form A (SPST-NO) Coil Voltage : 24 V
Mounting Style : Through Hole Contact Material : Silver Tin Oxide
Description
Coil Resistance :
Coil Current :
Contact Material : Silver Tin Oxide
Coil Voltage : 24 V