LQ043T1DG01
TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 ASV TFT LCD
product image
LQ043T1DG01 Picture
SeekIC No. : 0011445 Detail
LQ043T1DG01: TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 ASV TFT LCD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ043T1DG01
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Qty
  • 0~1
  • 1~5
  • 5~10
Quick Details
Product : Displays Diagonal : 4.3 in
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 5.05 mm Attached Touch Screen : Yes
Backlighting : 9 x LED Packaging : Bulk
Description
Interface :
Product : Displays
Diagonal : 4.3 in
Attached Touch Screen : Yes
Packaging : Bulk
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 5.05 mm