LQ043T1DG28
TFT Displays & Accessories 4.3" TFT 480x272xRGB 3.3V LED Backlight
product image
LQ043T1DG28 Picture
SeekIC No. : 0011529 Detail
LQ043T1DG28: TFT Displays & Accessories 4.3" TFT 480x272xRGB 3.3V LED Backlight
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ043T1DG28
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Qty
  • 0~62
Quick Details
Product : Displays Diagonal : 4.3 in
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 4.2 mm Attached Touch Screen : Yes
Backlighting : LED Interface : Serial
Description
Packaging :
Product : Displays
Diagonal : 4.3 in
Attached Touch Screen : Yes
Backlighting : LED
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 4.2 mm