LQ043T3DG01
TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 QVGA w/Touch
product image
LQ043T3DG01 Picture
SeekIC No. : 0011806 Detail
LQ043T3DG01: TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 QVGA w/Touch
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ043T3DG01
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Diagonal : 4.3 in Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 5.05 mm
Attached Touch Screen : Yes Backlighting : LED
Packaging : Tray
Description
Product :
Interface :
Diagonal : 4.3 in
Attached Touch Screen : Yes
Backlighting : LED
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 5.05 mm