LQ043T3DG02
TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 QVGA w/o Touch
product image
LQ043T3DG02 Picture
SeekIC No. : 0011634 Detail
LQ043T3DG02: TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 QVGA w/o Touch
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ043T3DG02
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Qty
  • 0~63
Quick Details
Diagonal : 4.3 in Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 3.95 mm
Attached Touch Screen : Yes Backlighting : LED
Packaging : Bulk
Description
Product :
Interface :
Diagonal : 4.3 in
Attached Touch Screen : Yes
Packaging : Bulk
Backlighting : LED
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 3.95 mm