LQ043T3DX02
TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 ASV TFT LCD
product image
LQ043T3DX02 Picture
SeekIC No. : 0011720 Detail
LQ043T3DX02: TFT Displays & Accessories 4.3" 480x272 ASV TFT LCD
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQ043T3DX02
Mfg:
Sharp Microelectronics
  • Unit Price
  • Negotiable
Quick Details
Diagonal : 4.3 in Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 3.95 mm
Backlighting : Black
Description
Product :
Attached Touch Screen :
Packaging :
Interface :
Diagonal : 4.3 in
Module Size (W x H x T) : 105.5 mm x 67.2 mm x 3.95 mm