LQH43CN220K03L
Power Inductors 22uH 10%
product image
LQH43CN220K03L Picture
SeekIC No. : 001177703 Detail
LQH43CN220K03L: Power Inductors 22uH 10%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
LQH43CN220K03L
  • 0~1
  • 1~25
Quick Details
Inductance : 22 uH Tolerance : 10 %
Maximum DC Current : 420 mAmps Maximum DC Resistance : 0.6 Ohms
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C Self Resonant Frequency : 15 MHz
Dimensions : 3.2 mm W x 4.5 mm L x 2.8 mm H Termination Style : SMD/SMT
Termination Style : SMD/SMT
Tolerance : 10 %
Operating Temperature Range : - 55 C to + 125 C
Inductance : 22 uH
Self Resonant Frequency : 15 MHz
Maximum DC Resistance : 0.6 Ohms
Maximum DC Current : 420 mAmps
Dimensions : 3.2 mm W x 4.5 mm L x 2.8 mm H