PAF500F24-28/T
DC/DC Converters 504W 28V 18A
product image
PAF500F24-28/T Picture
SeekIC No. : 002716827 Detail
PAF500F24-28/T: DC/DC Converters 504W 28V 18A
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PAF500F24-28/T
Quick Details
Output Power : 504 W Input Voltage Range : 18 V to 36 V
Number of Outputs : 1 Output Voltage (Channel 1) : 28 V
Output Current (Channel 1) : 18 A
Number of Outputs : 1
Input Voltage Range : 18 V to 36 V
Output Voltage (Channel 1) : 28 V
Output Power : 504 W