PBRC10.00HR50X000
Resonators 10MHz 5%
product image
PBRC10.00HR50X000 Picture
SeekIC No. : 001168566 Detail
PBRC10.00HR50X000: Resonators 10MHz 5%
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PBRC10.00HR50X000
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Frequency : 10 MHz Tolerance : 0.5 %
Series : PBRC-H Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Dimensions : 3.4 mm W x 7.4 mm L x 2 mm H
Packaging : Reel
Description
Termination Style : SMD/SMT
Packaging : Reel
Tolerance : 0.5 %
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Frequency : 10 MHz
Dimensions : 3.4 mm W x 7.4 mm L x 2 mm H