PBRC10.00HR50X0RZ
Resonators 10.00MHZ .5% CHIP RESONATOR
product image
PBRC10.00HR50X0RZ Picture
SeekIC No. : 001168286 Detail
PBRC10.00HR50X0RZ: Resonators 10.00MHZ .5% CHIP RESONATOR
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
PBRC10.00HR50X0RZ
Mfg:
AVX
  • Qty
  • 0~1
  • 1~10
Quick Details
Frequency : 10 MHz Tolerance : 0.7 %
Series : PBRC Termination Style : SMD/SMT
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C Dimensions : 3.4 mm W x 6.7 mm L x 2 mm H
Packaging : Reel
Operating Temperature Range : - 40 C to + 85 C
Tolerance : 0.7 %
Series : PBRC
Dimensions : 3.4 mm W x 6.7 mm L x 2 mm H
Frequency : 10 MHz