PSP-1000-27
Linear and Switching Power Supplies 907.2W 27V 33.6A ACTIVE PFC FUNCTION
product image
PSP-1000-27 Picture
SeekIC No. : 002761205 Detail
PSP-1000-27: Linear and Switching Power Supplies 907.2W 27V 33.6A ACTIVE PFC FUNCTION