SD-200B-48
DC/DC Converters 48V 4.2A 201.6W 23-30VDC
product image
SD-200B-48 Picture
SeekIC No. : 002737206 Detail
SD-200B-48: DC/DC Converters 48V 4.2A 201.6W 23-30VDC