V331DHB34
DHB VARISTOR 34MM
product image
V331DHB34 Picture
SeekIC No. : 003005935 Detail
V331DHB34: DHB VARISTOR 34MM
floor Price/Ceiling Price
Part Number:
V331DHB34
Quick Details
Series: DHB34 Logic Family : ZLNB
Manufacturer: Littelfuse Inc Varistor Voltage: 519V
Current-Surge: 40kA Number of Circuits: 1
Maximum AC Volts: 330VAC Maximum DC Volts: 435VDC
Energy: 475J
Description
Number of Circuits: 1
Manufacturer: Littelfuse Inc
Current-Surge: 40kA
Varistor Voltage: 519V
Maximum AC Volts: 330VAC
Maximum DC Volts: 435VDC
Energy: 475J
Series: DHB34
Package / Case: Square 34mm, Tabs, 3-Lead